Banner 3 1

 

Bukvi.png
 
Зовнішня та інтер'єрна реклама

Комплексне оформлення бізнесу рекламою

Світлові рекламні конструкції, обїемні літери, вивіски, брендування автотранспорту, оформлення вітрин та фасадів. Дахові установки.

 
Меблі для торгівлі та презентацій

Торгівельне обладнання під замовлення

Вітрини, стелажі, прилавки, промостійки,  куточки споживача, інформаційні стенди, вказівники та навігатори для Т.Ц. POS матеріали.

Dizain.png
 
Дизайн студія, конструктивні рішення

Графіка та дизайн для бінесу

Адаптація дизайн макетів, дизайн зовнішньої та інтер'єрної реклами, поліграфії. Візуаліація робіт по рекламі та промо обладнанню. Розробка конструктиву.

Frezerovka.png
 
Друк, лазерна порізка, фрезерування

Послуги виробництва та друку

Інтер'єрний друк на оракалі, баннері, пластику. Офсетний цифровий друк. Фрезерувально - гравіровальні послуги. Лазерна різка та гравіровка матеріалів. Фрезерування композиту.

Наші роботи / Виконані проекти

Представляємо до вашої уваги наші роботи в різних напрямках рекламно-виробничої діяльності.

Об'ємні літери, світові бокси, торгово-виставкові меблі, автобрендинг та багато іншого.

     

zovnishnj reklama

Зовнішня реклама

rekklama na avtotransorti

Реклама на транспорті

torgivelne obladnannj

Меблі для торгівлі

 

Дизайн студія

Ідеї для вашого бізнесу

Завданням нашого креативного відділу завжди є і буде генерація ідей та втіленння в життя самих іноваційних та яскравих проектів, створення неперевершених образів для успішного досягнення бізнес цілей наших клієнтів.

Ми пропонуємо:

  • розробку фірмового стилю
  • брендинг
  • візуалізацію робіт

Інтер'єрна та зовнішня реклама, виразно оформлені вхідні групи, торгово-виставкові меблі та обладнання, а також реклама на автотранспорті - це ті речі, з яких починається робота зі споживачем будь якої фірми чи організації, адже вони націлені працювати на Вас ще задовго до того моменту, коли з клієнтом почне розмову менджер чи продавець, і це саме те, що створює перше, найважливіше враження про Вашу компанію.

Вірно виконана та розміщена зовнішня реклама доводить Вашим клієнтам про серйозність і

довготривалість Вашого бізнесу на ринку товарів або послуг.

В ідеальному вигляді художне оформлення має бути витримано в одному стилі: вхідна група * вивіска * оформлення вітрин * інтер'єрна реклама та навігація.

Досконало, гармонійно та оригінально висвітлена інформація в рекламі ніколи не викликає роздратування або глузування, навпаки, буде викликати зацікавленість у споживачів.

Оскільки на сучасному ринку присутня велика кількість матеріалів та конструктивних рішень (як у сфері зовнішньої та інтер'єрної реклами, так і у сфері виготовлення торгово-виставкових меблів та обладнання), розібратися у всьому цьому різноманітті без кваліфікованої допомоги достатньо складно.

Наші спеціалісти завжди допоможуть Вам у вборі матеріалів, створенні концептуального дизайну реклами, конструкцій, які будуть максимально доступні для огляду та мати позитивний ефект. Наші майстри якісно та відповідально виговлять рекламні вивіски, лайтбокси, об'ємні літери, або виконають оклеювання вітрин для Ваших закладів, бутіків, магазинів, аптек, кафе та ресторанів. Замовник у свою чергу повинен розуміти, що візуальний ефект та строк експлуатації виробу напряму буде залежати від класу використовуваних матеріалів, які у свою чергу поділяються на економ, стандарт, преміум.

Підсумовуючи вищесказане, пропонуємо Вам скористатися, за потреби, нашою допомогою, ми завжди будемо раді знайти для Вас оптимальне рішення, яке буде відповідати Вашим запитам та сприяти успіху Вашого бізнесу.

І хай Ваша реклама працює на Ваш добробут і процвітання!

Є питання? Дзвоніть нам прямо зараз +38 093 752 26 73