Дахова установка дієвий інструмент , що сприяє підвищенню рівня продажу та просуванню бренду.

Більше наших работ можно побачити нижче на сторінці

Dahovi ustanovki 

Він привертає увагу широкої аудиторії та виконує важливу роль у формуванні іміджу компанії. Якщо Вам потрібні послуги кваліфікованих фахівців, звертайтесь до « Рекламіру». Ми виготовляємо конструкції іх сучасних матеріалів, проводимо монтажні роботи та гарантуємо високу якість.

Дахові установки: ключові аспекти

Такі конструкції розміщують на дахах магазинів, торгових центрів, ресторанів, клубів, та інших будівель. Їхньою головною перевагою є чудова видимість з далекої відстані. Для рекламування бренду та залучення потенційних покупців застосовують об’ємні літери, світлодіодні екрани, щити, банери. Дахові конструкції оснащуються підсвічуванням ( зенітні прожектори, стробоскопи, неон, світлодіодна підсвітка).

Найбільшу популярність мають установки з об’ємними літерами. Це ефективний засіб зовнішньої реклами, помітний у будь який час доби. Широкий вибір матеріалів та величезний досвід – дві складові, завдяки яким ми втілюємо в життя проекти будь-якої складності. Об’ємні літери виготовляють з пластику, металу та банерної тканини. Розміри та форма залежить від побажань замовника. Ми досконало знаємо тонкощі своєї професії, тому виготовлення та монтаж дахових установок відбувається на найвищому рівні.

На початковому етапі ми розробляємо проект та створюємо креслення. На цій стадії розраховуються вітрові та механічні навантаження, визначаються несучі здібності покрівлі. Потім ми погоджуємо деталі з клієнтом та приступаємо до роботи. Істотним моментом є отримання дозволу на здійснення монтажу конструкцій.

Яскраві та помітні об’ємні літери мають вагому перевагу: вони чітко і швидко доносять рекламний посил до покупців і споживачів послуг. Використання динамічних світлових режимів надає їм велику промовистість і відкриває великі можливості розширення аудиторії клієнтів.

Яркие и броские объемные буквы обладают весомым преимуществом: они четко и быстро доносят рекламный посыл до покупателей и потребителей услуг. Использование динамических световых режимов придает им большую выразительность и открывает огромные возможности для расширения аудитории покупателей.

Рекламні дахові установки надають враження успішності та стабільності компанії. Їхня вартість залежить від декількох факторів.

 1. розміри;
 2. кількість матеріалів та комплектуючих, які будуть використані в процесі виробництва;
 3. складність робіт, пов’язаних з підготовкою;
 4. трудмісткість.

«Рекламір» - правильний вибір! Чому? Аргументуємо данне твердження:

 • Високий професіоналізм – у нас працюють фахівці, які мають знання та практичний досвід. У ході роботи вони враховують абсолютно всі нюанси;
 • Готові конструкції розміщуються таким чином, щоб забезпечувалася максимальна видимість;
 • Монтаж дахових установок здійснюють кваліфіковані спеціалісти;
 • Роботи проводяться відповідно до норм та вимог;
 • Розробка унікальних проектів – ми створюємо конструкції, що мають привабливий зовнішній вигляд;
 • Розумна цінова політика;
 • Для створення дахових установок використовуються різноманітні матеріали та світлові елементи;

Звертаючись до компанії «Рекламір» ( Київ ), Ви робите правильний вибір! Ми гарантуємо високу якість, виконуємо замовлення вчасно та завжди прислухаємось до побажань наших клієнтів.